XXVI Konferencja Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych w Polsce

Przyszłość polskiej nauki i szkolnictwa wyższego - tematem krajowej debaty Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych. Konferencja, której gospodarzem jest UTP w Bydgoszczy, odbędzie się w dniach 21-23 czerwca

Przyszłość polskiej nauki i szkolnictwa wyższego, rola młodych naukowców i nowe ścieżki kariery zawodowej oraz umiędzynarodowienie, wzrost jakości badań i kryteria oceny polskich uczelni w kontekście nowej ustawy „Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce”, to główne tematy, które będą poruszane podczas XXVI Konferencji Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych w Polsce. Udział w obradach wezmą przedstawiciele 17 największych polskich uczelni technicznych, a także władz samorządowych województwa.
Konferencja odbędzie się  w Hotelu Mercure - Bydgoszcz Sepia, ul. Marszałka Focha 20, Bydgoszcz.

Program konferencji do pobrania tutaj.