3 lutego 2017 roku w Warszawie odbyła się Gala Finałowa XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "ROLNIK FARMER ROKU". Konkurs od lat objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych oraz JM Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Kapituła odwiedziła 25 gospodarstw, przedsiębiorstw rolniczych i grup producenckich. Spośród finalistów wyłoniono 10 laureatów w kategoriach: gospodarstwa rodzinne, gospodarstwa agroturystyczne, ogrodnictwo, przedsiębiorstwa rolnicze oraz grupy producenckie.

Obecny na Gali Rektor prof. Tomasz Topoliński wręczył laureatom Konkursu list gratulacyjny oraz złotą kartę biblioteczną, która daje możliwość korzystania z elektronicznych baz literatury na świecie, do której BGł ma dostęp.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: