Z dniem 31 grudnia 2017r. Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia w Bydgoszczy zakończyło realizować zadanie pt: "Przewóz osób niepełnosprawnych".

Od 1 stycznia 2018r., realizacją przewozu osób niepełnosprawnych na terenie Miasta Bydgoszczy będzie koordynować:

Urząd Miasta Bydgoszczy
Biuro ds. Zdrowia i Polityki Społecznej

ul. Jagiellońska 61, 85 – 027 Bydgoszcz

Wszystkie osoby zainteresowane i chcące skorzystać z bezpłatnego transportu mogą skontaktować się pod numerem telefonu: 52 58 58 904

Przewoźnikiem z dniem 1 stycznia 2018r. został - zgodnie z ogłoszonym wynikiem postępowania ofertowego -

P.U. PRO – MED. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRO – MED Jerzy Prądzyński z siedzibą:
ul. Modrzewiowa 10, 87 – 400 Golub Dobrzyń

tel. 606 – 153 – 800 ; email: pro.med@op.pl