Zachęcamy do udziału w projekcie "Niepełnosprawni na etacie" w ramach pilotażowego programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Projekt zakłada zwiększenie zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów uczelni oraz studentów ostatniego roku, bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności, miejsce zamieszkania, wiek i płeć. Uczestnicy, w ramach projektu, objęci zostaną wsparciem bezpośrednim i indywidualnym.

Elementy zadania: indywidualne doradztwo zawodowe, trener pracy, warsztaty z autoprezentacji, warsztaty i szkolenia zawodowe, mentoring.
Realizatorem projektu jest Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych.
Więcej informacji pod nr tel: 500 151 117 lub  projekt@absolwent.org , a także na stronie internetowej: www.absolwent-kson.pl.