Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, w ramach prowadzonego projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”, rozpoczyna V edycję konkursu „Indeks Marzeń”.

9 laureatów powyższego konkursuotrzyma od Fundacji 9-miesięczne stypendia na naukę w wybranej przez siebie uczelni wyższej w roku akademickim 2016/2017.

Więcej informacji oraz Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej http://www.mimowszystko.org/pl.

Wymagane dokumenty podane w regulaminie należy przesłać do 30 września 2016 roku na adres:

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
ul. Prof. Stefana Myczkowskiego 4
30-198 Kraków, z dopiskiem: KONKURS AKADEMII ODNALEZIONYCH NADZIEI
lub na adres e-mail: marcinpalys@mimowszystko.org, wpisując w tytule: KONKURS AKADEMII ODNALEZIONYCH NADZIEI

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 października 2016r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: