Informujemy, że studenci z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności mogą ponownie składać w PCPR-ach i MOPS-ach właściwych dla Państwa miejsca zamieszkania wnioski o dofinansowanie kosztów nauki na poziomie wyższym w ramach realizacji programu Aktywny Samorząd – Moduł II. Możliwe jest uzyskanie wsparcia finansowego na pokrycie opłaty za studia niestacjonarne (czesne) oraz dodatku na pokrycie kosztów kształcenia (do 1.000 zł).

Termin składania wniosków – do 10 października 2016 r. - dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2016/2017.

Wnioski do pobrania na stronach instytucji (MOPS i PCPR).

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: