Poszukujemy
ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Jesteś osobą otwartą i chcesz pomagać? To ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Wystarczy odrobina chęci, empatii, życzliwości, sumienności i obowiązkowości.

Wymagania, które powinien spełniać asystent osoby niepełnosprawnej:

• student/studentka UTP (mile widziani studenci Wydziału Zarządzania, w szczególności kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, sem. 4),
  • cechy: dobry stan zdrowia, odpowiednia sprawność fizyczna, dyspozycyjność, obowiązkowość, komunikatywność, dyskrecja.

Zadania asystenta osoby niepełnosprawnej:

• pomoc w dotarciu na zajęcia dydaktyczne oraz przemieszczaniu się na terenie obiektów Uczelni,
  • pomoc przy sporządzaniu notatek w trakcie zajęć,
  • wspieranie studenta niepełnosprawnego w załatwianiu wszelkich formalności związanych z procesem kształcenia w dziekanatach i innych jednostkach organizacyjnych Uczelni.

Asystent nie świadczy usług w zakresie czynności samoobsługowych i fizjologicznych (korzystanie z toalety, mycie, karmienie, podawanie leków, itp.)

Oferujemy:

• umowę - zlecenie,
  • szkolenie z zakresu pomocy osobie niepełnosprawnej, poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Osoby zainteresowane pełnieniem roli asystenta osoby niepełnosprawnej prosimy o kontakt z pracownikiem Działu Kształcenia i Spraw Studenckich, tel. 52 374 93 97, adres mailowy: niepelnosprawni@utp.edu.pl.

Czekamy na Ciebie do 17 marca 2017 r.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: