MeetMap Warsaw Gforms

Weź udział w pierwszym w Polsce wydarzeniu pt. Meet&Map!

Uniwersytet Warszawski wraz z Erasmus Student Network organizują dwudniowe spotkanie szkoleniowe w Warszawie w dniach 20 – 21 marca 2017r.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak stworzyć dostępne warunki do studiowania osobom niepełnosprawnym. Weźmiesz udział w Dniu Dostępności, podczas którego będziemy testować budynki pod kątem dostępności dla osób mających trudności w poruszaniu się.

Informacje dodatkowe:

Każdy uczestnik z Polski otrzyma równowartość 100 euro na pokrycie kosztów noclegu, dojazdu i wyżywienia.

Zarejestruj się tutaj – ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2017.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: