UWAGA
studenci, absolwenci i pracownicy Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - mieszkańcy gmin Nakło nad Notecią i Kcynia ( powiat nakielski ) - istnieje możliwość wzięcia udziału w realizacji projektu ,,Aktywni – szansa na rozwój i pracę – realizacja Programu Aktywności Lokalnej dla osób z niepełnosprawnościami na terenie gmin Nakło nad Notecią i Kcynia.

Podstawowym kryterium jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności, bycie osobą bierną zawodowo, osobą zagrożoną ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w wieku produkcyjnym (15-64 lata).
W ramach projektu realizowane będą działania aktywnej integracji obejmujące kompleksowe instrumenty aktywizacji społecznej, zdrowotnej, edukacyjnej oraz zawodowej, w tym m.in. wsparcie motywacyjne – spotkania w grupie samopomocy i wsparcie animatora lokalnego, turnusy rehabilitacyjne, doradztwo zawodowe, konsultacje z psychologiem, kursy i szkolenia zawodowe.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, proszone są o kontakt e-mailowy (angelika.sojka@powiat-nakielski.pl) bądź telefoniczny pod numerem 0 (52)386 66 29.
Angelika Sojka
Asystent Koordynatora Projektu ,,Aktywni – szansa na rozwój i pracę”
Wydział Rozwoju, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Newsletter