Centrum Wsparcia Edukacyjno - Zawodowego we Wrocławiu prowadzone przez Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” organizuje w te wakacje BEZPŁATNE szkolenia z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Trwają one 2 razy po 4 dni, w bardzo cichej i spokojnej miejscowości – Staniszów k. Jeleniej Góry. Szkolenia są adresowane do studentów i osób, które zamierzają rozpocząć studia, a są osobami z niepełnosprawnościami.

Pakiet obejmuje dwa szkolenia w terminach:

Szkolenie I (07-10 sierpnia lub 28-31 sierpnia)
• Budowanie zespołu;
• Skuteczna komunikacja interpersonalna;
• Warsztat rozwoju kreatywności;
• Warsztat – po co Ci praca?;
Szkolenie II (04-07 września lub 25-28 września)
• Skuteczne zarządzanie sobą w czasie
• Zapanuj nad stresem;
• Trening asertywności;
• Assesment Center.

Szkolenia są adresowane do osób o znacznym/umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Zapewniony jest: dojazd z Wrocławia (i z powrotem), wyżywienie oraz cudowna atmosfera rozwoju relaksu. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

Szczegółowe informacje:
Karolina Bugaryn
e-mail: k.bugaryn@tnm.org.pl
tel.: 518-294-415

oraz na stronie:

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona, koszt szkolenia BEZPŁATNY.

www.tnm.org.pl
www.centrum.tnm.org.pl
www.dzamp.org

Newsletter