W związku z realizowanym przez Polski Komitet Paraolimpijski projektem „Nadzieje sportu akademickiego”, współfinansowanym ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zachęcamy do udziału w rekrutacji studentów oraz doktorantów.

W ramach projektu organizowany jest 11-dniowy obóz sportowy w terminie 05-15.11.2017 r. w Wiśle. W obozie weźmie udział 37 uczestników/czek oraz 9 osób z obsługi (4 trenerów, 1 fizjoterapeuta, 1 psycholog, 3 wolontariuszy).

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail m.kotwica@paralympic.org.pl

Polski Komitet Paraolimpijski zapewni uczestnikom zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę kadry merytorycznej projektu, zwrot kosztów transportu (koszt dojazdu zostanie zwrócony do wysokości budżetu) oraz zakup drobnego sprzętu sportowego i akcesoriów specjalistycznych.

Warunki uczestnictwa w projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie