Zapraszamy do udziału w Pierwszym Spotkaniu Panelowym Ekspertów organizowanym w ramach projektu pn. "Inkubator Innowacyjności +" z programu realizowanego w ramach działania pozakonkursowego pn. "Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach konsorcjum projektowego w programie Inkubator Innowacyjności+, zaprosił na seminarium informacyjne dotyczące wzmocnienia współpracy między środowiskiem naukowym i otoczeniem gospodarczym, które odbyło się 20 czerwca 2017 roku w Auli Copernicanum w Bydgoszczy.