Uwaga!
Należy wybrać umowę dotyczącą właściwego DS oraz rodzaju pokoju. W przypadku wątpliwości co do rodzaju przyznanego pokoju należy skontaktować się z Administracją DS.
Umowę należy wydrukować w 2 egz.; wypełnić tylko poszarzone pola oraz podpisać. Nie wpisywać numeru pokoju.

Wzory umów dla studentów innych uczelni, z którymi UTP podpisał porozumienie o zawaterowaniu (dot. studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, UMK - Collegium Medicum w Bydgoszczy, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)

DS B1 - pokój dwuosobowy

DS B2 - pokój dwuosobowy

DS F1 - pokój dwu- lub trzyosobowy