Jarmark Uniwersytecki – Dobra, Polska Wieprzowina

24 listopada 2018 r. w godzinach 10.00 - 14.00 na terenie Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbędzie się Jarmark Uniwersytecki – Dobra, Polska Wieprzowina.

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie wiedzy konsumentów dotyczącej przetworów wieprzowych pochodzących z polskiej wieprzowiny. Przedstawione zostaną zalety i korzyści płynące z wykorzystania rodzimych ras trzody chlewnej. Zapraszamy do udziału w wykładach kierowanych do konsumentów oraz hodowców trzody chlewnej, producentów i przetwórców.

W trakcie trwania Jarmarku przewidziana jest degustacja produktów wieprzowych pochodzących z polskich świń.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenie prosimy przesyłać elektronicznie do dnia 21.11.2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania: