Już po raz VII odbędzie się Międzynarodowe Sympozjum Naukowe z zakresu rolnictwa dla Doktorantów, Studentów oraz Młodych Naukowców pt. „Innowacyjne badania w rolnictwie i na rzecz rozwoju obszarów wiejskich”. Pod patronatem specjalnym Przewodniczącego Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Ryszarda Bobera. Spotkanie naukowe jest zaplanowane w dniach 15-17 września 2016 r. Kampus Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, Al. prof. S. Kaliskiego 7.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!

Tematyka Sympozjum dotyczy rolnictwa ze szczególnym uwzględnieniem trzech jego głównych obszarów problemowych: produkcji zwierzęcej, roślinnej oraz zarządzania i ekonomiki produkcji w rolnictwie.

Jak co roku, prezentacje ustne i posterowe będą przedmiotem rywalizacji, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone. Tym razem do zdobycia będą aż dwie Nagrody Główne!!! Grand Prix wraz ze Statuetką „Bydgoski Rumak Nauki” oraz Nagroda Specjalna im. Profesora Mariana Różyckiego za najlepszą pracę o charakterze innowacyjnym. Ponadto przewiduje się szereg innych nagród i wyróżnień o znaczącej wartości.

Szczegółowe informacje na temat planowanego w Bydgoszczy Sympozjum znajdą Państwo w załączonym Komunikacie I.

Zapraszamy na stronę konferencji http://www.symposium-bydgoszcz.utp.edu.pl/

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Prof. dr hab. Wojciech Kapelański

S E R D E C Z N I E    Z A P R A S Z A M Y