Baltic University Programme 4th PhD Students Training Interdisciplinary-Multicultural-International Rogow, Poland, 28th November to 2nd December 2016

We are happy to invite PhD students from universities which are part of the BUP network, to apply for participation. Participation is free of charges, and free accommodation and lodging is provided from Monday (28th Nov) as arrival date, to Friday (2nd December) as departure date.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny jest dostępny w Dziale Współpracy Międzynarodowej
Kontakt: magdalena.kapela@utp.edu.pl

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: