Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów ma zaszczyt po raz piąty zaprosić Państwa na V Ogólnopolską Konferencję Naukową „Nauka niejedno ma imię...”, która odbędzie się 24-25 czerwca 2017 roku. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest doskonalenie własnego warsztatu naukowego, sztuki prezentacji, integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów, a także inspiracja do nawiązywania współpracy oraz do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych.

Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia wyników badań naukowych uzyskanych w ramach realizacji badań naukowych, prac dyplomowych; zaprezentowania swojej działalności naukowej oraz przedstawienia praktycznych zastosowań i możliwości aplikacji podjętych działań. Udział w konferencji oraz towarzyszące jej wydarzenia pozwolą na zdobycie nowych doświadczeń, umożliwią wymianę myśli i poglądów w gronie osób reprezentujących różne dziedziny nauki, czego efektem może być ustanowienie nowych lub też weryfikacja obranych wcześniej kierunków badań. Rozległa, merytoryczna dyskusja pozwala na poszerzanie horyzontów, promocję regionów i uczelni. Wypracowane schematy i nowe pomysły mogą przynieść korzyści dla społeczeństwa i rozwoju nauki.

Zakres tematyczny Sympozjum obejmuje nauki:

• przyrodnicze,
  • techniczne,
  • inżynieryjne,
  • medyczne i nauki o zdrowiu,
  • humanistyczne i społeczne,
  • rolnicze.

W ramach organizacji wydarzenia oferujemy Państwu możliwość opublikowania prac w formie rozdziału w monografii naukowej. Wydane w ten sposób artykuły, spełniają określone kryteria są uwzględniane przy ocenie ewaluacyjnej dorobku naukowego.

Ważne terminy:

17 maja 2017 r. – Nadesłanie zgłoszeń oraz streszczenia w języku polskim.
21 maja 2017 r. – Uiszczenie opłaty konferencyjnej
24 – 25 czerwca 2017 r. – KONFERENCJA
29 września 2017 r. – Przesłanie pełnego tekstu artykułu do recenzji

Więcej informacji na stronie:

Numer tel. do organizatorów: (52) 374-90-20
E-mail konferencyjny: sympozjum.doktorantow@gmail.com

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: