dr Katarzyna Borkowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zainteresowania naukowe

  • badania stochastycznych równań różniczkowych wstecz wraz z ich uogólnieniami oraz zastosowaniem tych równań w wybranych dziedzinach


Wybrane publikacje

  • D. Borkowski, K. Jańczak-Borkowska, Backward Stochastic Variational Inequalities driven by mutidimensional fractional Brownian motion, Opuscula Math. 38, no. 3 (2018), 307–326
  • D. Borkowski, K. Jańczak-Borkowska, Image Denoising Using Backward Stochastic Differential Equations, Advances in Intelligent Systems and Computing, Volume 659, pages 185-194, 2017.
  • D. Borkowski, K. Jańczak-Borkowska,Generalized Backward Stochastic Variational Inequalities Driven by a Fractional Brownian Motion, Brazilian Journal of Probability and Statistics, 2016, Vol. 30, No. 3, 502–519.
  • K. Jańczak-Borkowska, Discrete approximations of generalized RBSDE with random terminal time,Discussiones Mathematicae Probability and Statistics 32 (2012) 69–85. 

 

 

 

 

 

 

 


Drukuj