Kurs na MOOC

Informujemy, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło dziś (30.10.2018 r.) konkurs na finansowanie projektów w programie „Kurs na MOOC” dotyczących stworzenia i realizacji jednego z dwóch poniżej wskazanych rodzajów kursów edukacyjnych w formie e-learningu:

Jak skutecznie rozliczyć projekt w ramach III Osi PO WER?

Informujemy, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przygotowało dla Beneficjentów realizujących projekty w ramach III Osi Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój poradnik:

Zintegrowane Programy Rozwoju Regionalnego

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło dziś (24.05.2018) konkurs na Zintegrowane Programy Uczelni na Rzecz Rozwoju Regionalnego.

RODO w projektach PO WER

Dział Obsługi Projektów informuje, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jako Instytucja Pośrednicząca dla III Osi PO WER poinformowało na swojej stronie internetowej o wprowadzeniu nowych wzorów Umów o dofinansowanie projektów oraz o nowym wzorze Oświadczenia uczestnika projektu.

Konkursy na Zintegrowane Programy Uczelni

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło kolejną edycję konkursów na Zintegrowane Programy Uczelni.