Od 15.01 do 14.02.2018r udostępniliśmy Kwestionariusz oceny zajęć dydaktycznych.

Studenci wszystkich wydziałów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. W roku akademickim 2016/2017 uruchamiamy kolejny nabór na stacjonarny Kurs przygotowania pedagogicznego dający pełne kwalifikacje pedagogiczne. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 15.00 - ul. Fordońska 430 wydział zarządzania

Firma Nomet Sp. z o.o. wiodący producent akcesoriów meblowych pod patronatem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na projekt nietuzinkowego wieszaka lub systemu wieszaków.

Jeśli studiujesz, ale myślisz o założeniu swojej firmy lub jeśli już prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz skorzystać z oferty Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Gimnazjalnej 2a w Bydgoszczy.

Na młodych przedsiębiorców czeka 12 biur o powierzchni od 11 m2 do 28m2. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane w pełni wyposażone (meble, komputer), z dostępem do Internetu, zasobów w „chmurze obliczeniowej”, urządzeń biurowych i zaplecza socjalnego. Przedsiębiorcy mogą korzystać również z usługi wspólnego sekretariatu.

Masz chęci podnieść swoje kwalifikacje? Jesteś zainteresowany podjęciem stażu, bądź praktyk? Chcesz wiedzieć jakie oczekiwania mają pracodawcy? Jeśli odpowiedziałeś chociaż raz TAK, to w takim razie zapraszamy Cię na DROGOWSKAZY KARIERY!