Z okazji tygodnia coachingu Wydział Zarządzania wraz z Pełnomocnikiem Rektora ds. doskonalenia Jakości Kształcenia studentów zaprasza na bezpłatną godzinną sesję coachingową z certyfikowanym career coachem ICC.

W związku z organizacją Juwenaliów 2018 na studiach stacjonarnych obowiązują godziny rektorskie!

Informujemy, że od 12 marca 2018 r. próg dochodowy uprawniający studentów i doktorantów do otrzymania stypendium socjalnego lub stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości został podwyższony do kwoty 1.051,70 zł .

Od 15.01 do 14.02.2018r udostępniliśmy Kwestionariusz oceny zajęć dydaktycznych.

Studenci wszystkich wydziałów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. W roku akademickim 2016/2017 uruchamiamy kolejny nabór na stacjonarny Kurs przygotowania pedagogicznego dający pełne kwalifikacje pedagogiczne. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 15.00 - ul. Fordońska 430 wydział zarządzania