Asystent osoby niepełnosprawnej

Poszukujemy ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ.

Jesteś osobą otwartą i chcesz pomagać? To ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Wystarczy odrobina chęci, empatii, życzliwości, sumienności i obowiązkowości.

Wymagania, które powinien spełniać asystent osoby niepełnosprawnej:

• osoba pełnoletnia,
  • mile widziani studenci Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii, w szczególności kierunku Rolnictwo),
  • cechy: dobry stan zdrowia, odpowiednia sprawność fizyczna, dyspozycyjność, obowiązkowość, komunikatywność, dyskrecja.

Zadania asystenta osoby niepełnosprawnej:

• pomoc w dotarciu na zajęcia dydaktyczne oraz przemieszczaniu się na terenie obiektów Uczelni,
  • pomoc przy sporządzaniu, kserowaniu notatek z zajęć dydaktycznych,
  • wspieranie studenta niepełnosprawnego w załatwianiu wszelkich formalności związanych z procesem kształcenia w dziekanatach i innych jednostkach organizacyjnych Uczelni,
  • asysta w trakcie odbywania praktyk studenckich.

Asystent nie świadczy usług w zakresie czynności samoobsługowych i fizjologicznych (korzystanie z toalety, mycie, karmienie, podawanie leków, itp.)

Oferujemy:

• umowę – zlecenie.

Osoby zainteresowane pełnieniem roli asystenta osoby niepełnosprawnej prosimy o kontakt z pracownikiem Działu Kształcenia i Spraw Studenckich, tel. 52 374 94 80, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..