Spotkanie informacyjne dla studentów z niepełnosprawnościami

W imieniu Prorektora ds. kształcenia i spraw studenckich zapraszamy studentów z niepełnosprawnościami na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2019 r. o godz. 12:45 w Sali Multimedialnej C9 w Bibliotece Głównej UTP, parter, budynek Regionalnego Centrum Innowacyjności, Al. Prof. S. Kaliskiego 7.

Spotkanie poświęcone będzie zaprezentowaniu możliwości, jakie stwarza nasza uczelnia studentom będącym osobami niepełnosprawnymi oraz uzyskaniu informacji o potrzebach osób niepełnosprawnych, które umożliwią pełny udział w życiu studenckim naszej Uczelni.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

DZIAŁ KSZTAŁCENIA I SPRAW STUDENCKICH