Tłumacz języka migowego ON-LINE

migam wwwUniwersytet uruchomił usługę TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO ON-LINE posługującego się PJM (Polskim Językiem Migowym) i SJM (Systemem Językowo-Migowym). Osoby niesłyszące lub niedosłyszące mają możliwość skorzystania bezpłatnie z tej usługi od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00. Tłumacz języka migowego on-line umożliwia prowadzenie (w tym samym czasie) rozmowy między osobą niesłyszącą, pracownikiem UTP i tłumaczem.

Wirtualny tłumacz będzie dostępny:

• u pracownika Działu Kształcenia i Spraw Studenckich - Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, bud.1.2 RCI, pok. 17A
  • PUNKT REKRUTACYJNY - Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, Auditorium Novum
  • WRiB - DZIEKANAT, ul. Bernardyńska 6,bud.B, pok.3
  • WTiICh - DZIEKANAT, ul. Seminaryjna 3, bud.3, pok.77
  • WHiBZ - DZIEKANAT, ul. Mazowiecka 28, bud.4, pok. 111
  • WZ - DZIEKANAT, ul. Fordońska 430, bud.1, pok. 117
  • WBAiiS - DZIEKANAT, Al. Prof. S. Kaliskiego 7, bud. 2.4, pok. 203
  • WTIiE - DZIEKANAT, Al. Prof. S. Kaliskiego 7, bud. 2.5, pok. 119
  • WIM - DZIEKANAT, Al. Prof. S. Kaliskiego 7, bud. 2.3, pok. 204

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

migam logo