29 maja 2017 r. rozpocznie się międzynarodowy tydzień spotkań pracowników uczelni z całego świata, działających w ramach Programu Erasmus+.

W roku akademickim 2017/2018 proponujemy aż trzy nowe kierunki: Inspekcja weterynaryjna i Inżynieria w biologii stosowanej  na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, a także Zielarstwo i fitoterapia na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii

Rejestracja możliwa jest już od 5 czerwca 2017 roku. Więcej na rekrutacja.utp.edu.pl.

Studencie! Chcesz pomagać w trakcie jednego z największych wydarzeń plenerowych w Bydgoszczy? Zostań wolontariuszem podczas V edycji projektu "Bajkowa Bydgoszcz"?

To już niedługo - w niedzielę 4 czerwca!

Zgłoś się na:

Rekrutacja trwa!

24 maja 2017 roku w Galerii Innowacji odbyła się wystawa dr Moniki Rak zatytułowana "Pomiędzy linią a przestrzenią". Wszystkich zainteresowanych informujemy, że galeria czynna jest codziennie od 10:00 do 17:00. Zapraszamy do zapoznania się z pracami autorki.

W maju i czerwcu nasza Uczelnia już po raz drugi gości studentów zza Oceanu. Grupa dziesięciorga studentów z Delaware State University (Dover, USA) przybyła do nas w ramach programu I-STARS (International Science and Technology Academy for Research Scholars) wraz z koordynatorem projektu Profesorem Mazenem Shahinem.

Zapraszamy serdecznie do Galerii 3.1 na wystawę prac Agnieszki Dębczyńskiej zatytułowanej "Obserwacje". Finisaż wystawy odbędzie się 25 maja o godz. 12.00 (ul. Kaliskiego 7, bud. 3.1, galeria 3.1)

Trzech studentów AW z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UTP otrzymało wyróżnienia w prestiżowych konkursach wnętrzarskich. Prace były wykonywane pod merytoryczną opieką mgr Barbary Linowieckiej.

Kanclerz Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na projekt założenia ogrodowego w patio budynku 3.1, na terenie obiektów w Fordonie. Zapraszamy studentów wszystkich lat oraz doktorantów kierunku Architektura Krajobrazu Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii UTP do wzięcia udziału w konkursie. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany, a na zwycięzców czeka nagroda pieniężna.

3 czerwca 2017 w Bibliotece Głównej UTP (RCI) odbędzie się impreza pt.: „Noc bibliotek”. Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje pozwolą miło spędzić czas wszystkim uczestnikom. Gorąco zachęcamy i zapraszamy. Zaproszenie kierujemy zarówno do całej społeczności akademickiej UTP oraz do wszystkich mieszkańców Fordonu i Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny Bajkowa Bydgoszcz, który odbędzie się 4 czerwca 2017 roku.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: