Mamy zaszczyt poinformować, że Senat Politechniki Warszawskiej nadał prof. dr. hab. Andrzejowi Nowakowi z Katedry Mechaniki Konstrukcji Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego godność doktora honoris causa.

W ramach popularyzowania tematyki inżynierii biomedycznej mamy zaszczyt zaprosić wraz z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników na wykład prof. dr VICENTE TRAVER SALCEDO – R&D Manager at Technologies for Health and Wellbeing - ITACA, Universitat Politècnica de València, Hiszpania na temat: INNOVATION IN HEALTH THROUGH SOCIAL MEDIA.

Miło nam poinformować o sukcesach na międzynarodowych targach, których uczestnikiem byli przedstawiciele Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy podpisał 16 listopada br. umowę ramową dołączając tym samym do prestiżowego grona uczelni należących do globalnej sieci Santander Universidades, zarządzanej w Polsce przez Bank Zachodni WBK.

Informujemy, że prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ogłasza konkurs "Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą", obronioną w roku akademickim 2016/2017.

Serdecznie zapraszamy w dniu 30 listopada 2017r. na szkolenie pt. “Oferta grantowa Fundacji na rzecz Nauki Polskiej”.

Do 8 grudnia można zgłaszać kandydatów do ósmej edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.
Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy.

13 listopada 2017 roku rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński - wziął udział w konferencji "Szanse i zagrożenia mniejszych i średnich uczelni akademickich w świetle proponowanej ustawy" w Zielonej Górze. Oprócz rektorów, prorektorów i kanclerzy z polskich szkół wyższych obecny był Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: