Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne pierwszego stopnia.

Zazielenił się ogród UTP przy ul. Bernardyńskiej, gdzie znajduje się Wydział Rolnictwa i Biotechnologii.

Zachęcamy liderów branży i początkujące firmy do współpracy z bydgoskimi uczelniami. To okazja, aby znaleźć pracowników!

"Architektura studencka w galerii" to cykl wystaw promujących kierunki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy - Architekturę i Architekturę Wnętrz na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Była radość przy odbieraniu dyplomów i łzy podczas rozstania. Uczestnicy kolonii wrócili do swoich domów pełni wrażeń.

Co zrobił dla nauki Jędrzej Śniadecki, nowa inwestycja na uczelni, elektromobilność i jubileusz 50-lecia Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska – to tematy niektórych artykułów, które można przeczytać w najnowszym wydaniu Formatu 2.0.

Z przyjemnością informujemy o nowych kierunkach studiów oferowanych przez naszą uczelnię w roku akademickim 2018/2019.

6 lipca 2018 roku została podpisana umowa o współpracy między Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym a firmą ARRK Shapers' Polska Sp. z o.o.

„Studenckie koncepcje zagospodarowania holu głównego UTP” to konkurs, który zainicjowała Kanclerz UTP Karolina Sokalska.