Zapraszamy na studia II stopnia! Rejestracja internetowa i składanie dokumentów w terminie 12-24 marca 2018 r.

24 lutego 2018 roku w godzinach 15.00-18.00 (ul. Sportowa 2) odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby dla Aliny. W hali sportowej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ośmiu instruktorów zumby poprowadzi osiem grup tanecznych.

26 lutego 2018 roku na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy rusza kolejny semestr dla studentów zagranicznych przyjeżdżających do nas w ramach programu Erasmus+.

Zapraszamy na niezwykły koncert, gdzie w roli głównej występują rośliny, który odbędzie się 23.02.2018 (piątek) o godz. 18.00 na strychu Biblioteki Głównej, na Starym Rynku 24.

2 marca 2018 o godzinie 11.00 w Auditorium Novum UTP, ul. Kaliskiego 7 odbędzie się  II edycja Konferencji połączonej z wystawą projektów studentów Wzornictwa - Young4Design

Miło nam poinformować, że studenci Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy z sukcesami realizują również swoje pozanaukowe pasje. Student I roku Wydziału Zarządzania UTP - Wojciech Wojtala - zdobył nagrodę w kategorii Rzeźba & Relief w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: „Spójrz okiem artysty - Salwador Dali 2018".

Mamy przyjemność zaprosić na koncert organizowany z okazji Święta Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, podczas którego wystąpi Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy przygotowany przez Agnieszkę Sowę.

Serdecznie zapraszamy na wykład Rafaela Churawskiego pt. "Praca i biznes w Niemczech – jak założyć i prowadzić własną firmę. Co musisz wiedzieć by nie przegrać na starcie."

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy świętuje 250. rocznicę urodzin jednego ze swoich patronów - Jędrzeja Śniadeckiego. Cykl całorocznych wydarzeń związanych z naszym świętem rozpocznie 2 marca 2018 roku wykład dr Emilii Marii Iwaszkiewicz, a także projekcja filmu "Jędrzej Śniadecki" w reżyserii Emilii Sadowskiej.

Znamy już zdobywców grantów II. edycji programu grantowego Pasjopolis Master, którego celem jest wspieranie ambitnych studentów w rozwoju ich pasji, pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności. Granty w wysokości 5 tys. złotych trafią do 9 osób, które przekonały Komisję Grantową, że to właśnie ich projekty warte są wsparcia.