Targi Pracy i Kariery już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

-----------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na XV Jubileuszowe Targi Pracy i Kariery organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Tegoroczna edycja to 49 firm z ofertami zatrudnienia, 5 instytucji rynku pracy z ofertą doradczą oraz 3 spotkania warsztatowe.

Wydarzenie, które rozpocznie się 17 kwietnia 2018 r. o godzinie 10 jest skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami panującymi na rynku pracy.

Podczas tegorocznych Targów Pracy i Kariery na UTP będzie można zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm - sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich, jak również odbyć pierwsze rozmowy kwalifikacyjne. Nie zapomnijcie zabrać swojego CV!
Nie zabraknie również spotkań warsztatowych z praktykami. Z wielką przyjemnością gościć będziemy osobowość roku 2017 w kategorii biznes – Macieja Świerczyńskiego. Temat spotkania: od studenta UTP do milionera – siła networkingu! Firma Nokia przygotowała wykład „Machine learning in telecommunication”, a dzięki Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odwiedzający dowiedzą się, w jaki sposób założyć własną działalność gospodarczą oraz uzyskać dofinansowanie.

Targi Pracy i Kariery na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym to również spotkania z osobami specjalizującymi się w doradztwie personalnym i planowaniu rozwoju zawodowego. Profesjonaliści pomogą stworzyć dokumenty aplikacyjne, a nawet przetłumaczą je na język angielski.

Targi Pracy i Kariery na UTP są objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Listę wystawców, szczegółowe informacje i zapisy prowadzimy poprzez stronę http://www.utp.edu.pl/pl/targi-pracy.