12 kwietnia 2018 roku odbył się finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika” na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Celem konkursu jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań rolnictwem oraz popularyzacja i pogłębianie wiedzy rolniczej, poza wiadomości i umiejętności zawodowe objęte programem nauczania w szkołach rolniczych. Ponadto ukazanie walorów środowiska wiejskiego jako ciekawego miejsca pracy i życia oraz umożliwienie trwałego łączenia wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi jako podstawowej zasady nauczania.

Miło nam poinformować o trzech pierwszych miejscach zajętych w konkursie:

1. Kamil Wesołowski - ZS RCKU w Przemystce
2. Martyna Kołodziej - ZS CKR w Bydgoszczy
3. Bartłomiej Lewicki - CKZiU w Brodnicy

Zapraszamy do zapoznania się z nazwiskami wszystkich finalistów, a także z krótką fotorelacją z wydarzenia.