Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

---------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Jędrzejem Śniadeckim 21 kwietnia 2018 roku podczas ... Nocy w bibliotece.

Impreza przygotowana wspólnie przez Bibliotekę Główną UTP, Dział Współpracy Międzynarodowej oraz Studium Języków Obcych wpisuje się w uczelniane obchody 250. rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego. Ale sylwetka naszego Patrona to tylko pretekst, aby spotkać się ... w BIBLIOTECE! Miło nam poinformować, że tegoroczna edycja jest elementem większego projektu "Wspólny Język Partnerskich Miast Bydgoszczy" współfinansowanego przez Urząd Miasta Bydgoszczy, a realizowanego przez The English Speaking Union, Towarzystwo Przyjaciół Miasta Perth, Friends of Bydgoszcz, Koło Naukowo-Dyskusyjne "Wspólny Język" oraz Bibliotekę Główną UTP. Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje pozwolą miło i ciekawie spędzić wspólnie czas.

Zapraszamy!