Dwaj studenci Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - Jakub Obszański – student kierunku Budownictwo na WBAiIŚ oraz Jakub Niedziałkowski – student kierunku Informatyka Stosowana na WTIiE
zakwalifikowali się do finału Olimpiady Języka Angielskiego dla studentów uczelni technicznych, organizowanej przez Politechnikę Poznańską.

W dniach 13-14 kwietnia 2018 roku reprezentowali w Poznaniu naszą uczelnię na w/w olimpiadzie.

Finał olimpiady składał się z 3 części: pisemnej, ustnej i z prezentacji multimedialnej. W olimpiadzie wzięło udział 146 studentów z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy!