22 maja 2018 roku grupa 10 studentów z Delaware State University w Dover rozpocznie wizytę na naszej uczelni.

Przez 4 tygodnie będą pracować pod okiem naukowców UTP. Efekty swoich badań zaprezentują podczas sympozjum 18 czerwca. W wolnych chwilach będą poznawać region, odwiedzą też Warszawę i Trójmiasto. Pobyt młodych naukowców to znakomita okazja do wymiany doświadczeń i zacieśnienia współpracy międzynarodowej. Studenci z Dover wyniki swoich prac, przeprowadzonych w Bydgoszcz, prezentują z sukcesem także na sympozjum w Filadelfii. W ten sposób promują UTP na świecie. To już 3 wizyta przedstawicieli z State University na naszej uczelni.
Wizyta rozpocznie się o godzinie 13-tej w Regionalnym Centrum Innowacyjności. Gości z zagranicy powita prof. dr hab. inż. Adam Gadomski - prorektor ds. współpracy międzynarodowej.