Święto Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego już za nami. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z jego obchodów.

-----------------------------------------------------------------------------------

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku akademickiego 2017/2018 całą społeczność akademicką zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Uczelni przewidzianych na 20-21 czerwca 2018 roku

W ramach obchodów święta przed Auditorium Novum zaprezentowana zostanie wystawa samochodów elektrycznych firmy NISSAN. Podczas uroczystego posiedzenia Senatu UTP przedstawiciel firmy wygłosi wykład dotyczący tendencji motoryzacyjnych. Na godzinę 13:00 na terenie naszej uczelni zaplanowano uroczyste uruchomienie stacji ładowania samochodów elektrycznych. Pierwszy dzień obchodów zakończy się ogniskiem przygotowanym dla całej społeczności uczelnianej.

21 czerwca odbędzie się uroczyste uhonorowanie studentów UTP i wręczenie im nagród oraz wyróżnień.

Więcej szczegółów na plakacie poniżej.