Zakład Geodezji, Geoinżynierii i Gospodarki Przestrzennej WBAiIŚ serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej NIERUCHOMOŚĆ W PRZESTRZENI 4.

Podczas konferencji poruszone zostaną problemy szacowania nieruchomości, analizy rynku oraz aspekty ekonomiczne, prawne, techniczne, społeczne, środowiskowe, istotne dla rzeczoznawców majątkowych, świata nauki oraz praktyki gospodarczej i publicznej. Mile widziane będzie przedstawienie zagadnień praktycznych, możliwych do wykorzystania w pracy zawodowej rzeczoznawców majątkowych.

Konferencja odbywa się w ramach obchodów 50-lecia Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Miejsce i termin:

• I dzień konferencji – Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy, Auditorium Novum, sala A i B, Al. prof. S. Kaliskiego 7 (Fordon), 18 września br. (czwartek), godz. 9:00
  • II dzień konferencji – Opera Nova, sala kongresowa MANRU, ul. Marszałka Focha 5, 19 września br. (piątek ), godz. 9:45

Współorganizatorzy:

• Zakład Geodezji, Geoinżynierii i Gospodarki Przestrzennej (ZGGiGP)
• Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska (WBAiIŚ)
• Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy (UTP)
• Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu (PWSZ)
• Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Bydgoszczy (SRMB)
Patronat honorowy:
• JM Rektor UTP w Bydgoszczy, prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński
• JM Rektor PWSZ w Kaliszu, prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła
• Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski

Szczegółowe informacje i komunikaty Konferencji na stronie.