Miło jest nam poinformować, że prof. dr hab. inż. Roman Łyszczarz został powołany w skład Krajowej Rady Hodowlanej Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego jako konsultant w zakresie produkcji pasz objętościowych na trwałych i polowych użytkach zielonych, metod ich renowacji i podwyższania potencjału produkcyjnego. Radzie przewodniczy JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk.

Serdecznie gratulujemy!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: