Pragniemy poinformować, że Zarząd Główny Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej powołał Komitety Okręgowe XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. W skład kujawsko-pomorskiego komitetu wchodzi troje pracowników naukowych Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego: dziekan Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki  dr hab. inż. Jan Mućko - profesor nadzw. UTP,  dr inż. Maria Derecka, a także dr inż. Marcin Drechny.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: