Zachęcamy do lektury najnowszego artykułu prof. dr hab. inż. Romana Łyszczarza „Łąkarska Mapa Drogowa hodowcy bydła na nowy rok 2017”, który został opublikowany na łamach kwartalnika „Bydło mięsne”. Wybitny specjalista w swojej dziedzinie, powołany niedawno w skład Krajowej Rady Hodowlanej Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego (LINK), prezentuje w nim zagadnienia związane z łąkarstwem i jego wpływem na chów bydła.

Artykuł

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: