Zapraszamy na konferencję Polskiej Izby Biegłych Rewidentów „Wartości niematerialne w rozwoju firmy”. Wydarzenie, nad którym Patronat objął Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy odbędzie się 19 września w gmachu Opery Nova.

- Standardy rachunkowości nie dają narzędzi do właściwej wyceny wartości niematerialnych. Tymczasem stanowią one „ukryte” bogactwo decydujące o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Warto zatem porozmawiać o kreowaniu i wycenie tych wartości, oraz o sposobach wykorzystania ich dla rozwoju firm – mówi Marzenna Rycharska, Prezes Regionalnej Rady PIBR w Bydgoszczy.
Swój udział w konferencji zapowiedzieli ludzie nauki i biznesu oraz specjaliści z zakresu ekonomii, prawa i zarządzania, w tym m.in.: prof. Tomasz Szlendak z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dr Bartłomiej Biga z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także Ewa Sowińska – wiceprezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów oraz Dorota Sobieniecka-Kańska – dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu.
Konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” będzie jednocześnie okazją, by uczcić 25-lecie Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.
Honorowy patronat na wydarzeniem objął Prezydent Bydgoszczy, a także Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Bydgoskie Towarzystwo Naukowe oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Organizatorem konferencji jest zaś Regionalna Rada PIBR w Bydgoszczy.

Więcej informacji nt. konferencji „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” na stronie. Tam również można się zarejestrować.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: