Miło nam poinformować o sukcesach na międzynarodowych targach, których uczestnikiem byli przedstawiciele Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy podpisał 16 listopada br. umowę ramową dołączając tym samym do prestiżowego grona uczelni należących do globalnej sieci Santander Universidades, zarządzanej w Polsce przez Bank Zachodni WBK.

Informujemy, że prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ogłasza konkurs "Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą", obronioną w roku akademickim 2016/2017.

Serdecznie zapraszamy w dniu 30 listopada 2017r. na szkolenie pt. “Oferta grantowa Fundacji na rzecz Nauki Polskiej”.

Do 8 grudnia można zgłaszać kandydatów do ósmej edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.
Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy.

13 listopada 2017 roku rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński - wziął udział w konferencji "Szanse i zagrożenia mniejszych i średnich uczelni akademickich w świetle proponowanej ustawy" w Zielonej Górze. Oprócz rektorów, prorektorów i kanclerzy z polskich szkół wyższych obecny był Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Serdecznie zapraszamy na 12. Targi Pracy Offerty 2017, które ruszają 16 listopada 2017 r. o godz. 11:00. Organizatorem wydarzenia w bydgoskiej hali widowiskowej „Łuczniczka” jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Tym razem targi będą trwały do godziny 17.00.

Serdecznie zapraszamy na kursy językowe dla pracowników i ich rodzin.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: