Uprzejmie zapraszamy na coroczną akcję promocyjną Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2018”, która odbędzie się 1 lutego 2018r. w godz. od 10:00 do 14:00 w Auditorium Novum przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (Fordon).

30 stycznia br. w godz. 11.00 do 14.00 odbędzie się szkolenie pt. „Współpraca z Ameryką, Azją... i Europą, czyli jak przygotować konkurencyjny wniosek projektowy na wymianę kadry naukowej RISE w programie Horyzont 2020”.

25 stycznia 2018 roku zapraszamy na otwarte seminarium naukowe, podczas którego prof. dr hab. inż. Omelyan Plakhtyna wygłosi referat pt. "Równania obwodów elektrycznych w wirujących ortogonalnych układach współrzędnych i ich zastosowanie".

Konsorcjum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+ zapraszają na Czwarte Panelowe Spotkanie Ekspertów, które odbędzie się 17 stycznia 2018 r. w godzinach 10:00-14:00 w bud. Regionalnego Centrum Innowacyjności - Sala C8, Al. prof. S. Kaliskiego 7.

16 stycznia 2018r. odbyła się Konferencja Inauguracyjna nowego przedsięwzięcia naszego uniwersytetu "Szkoła Patentów na UTP".

15.01.2018 roku o godzinie 9:00 odbędzie się Otwarty Wykład Akademicki z zakresu inżynierii biomedycznej.  Spotkanie poprowadzi dr Agnieszka Kwiatkowska, autorka oprogramowania i wdrożenia systemu komunikacji z pacjentem po wylewie/udarze za pomocą techniki informatycznej.

28 grudnia 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim uroczyście podpisano umowę o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, działania 1.1 Publiczna infrastruktura na rzecz badań i innowacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 projektu "Laboratoria nauk technicznych i ścisłych dedykowane rozwojowi potencjału badawczego w zakresie innowacyjnych rozwiązań i technologii o kluczowym znaczeniu dla gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego".

Zapraszamy na X Jubileuszowy Festiwal Chórów Akademickiech - Akademickie Kolędowanie.