Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym - Photo Challenge 2017.

Pogrzeb śp. prof. dr. hab. Marka Jerzego odbędzie się w środę, 26 lipca o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym al. Stefana kard. Wyszyńskiego 56 na Bielawkach.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne, pierwszego stopnia na następujące kierunki:

Uwaga kandydaci na studia stacjonarne pierwszego stopnia w UTP! (rekrutacja podstawowa)

Fundacja Kościuszkowska ogłosiła nowy nabór wniosków na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne w uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

Uprzejmie informujemy, że Główny Urząd Statystyczny ogłosił konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki. Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie oraz prace doktorskie z zakresu statystyki, obronione na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych w roku akademickim 2015/2016, które uzyskały pozytywną ocenę.

Inżynieria w biologii stosowanej to nowy kierunek na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy, który uzyskał dofinansowanie w ramach projektu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Nowe kierunki kształcenia.
Dzięki dofinansowaniu kandydaci na ten kierunek są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej.

Baltic University Programme (BUP) przyznaje Nagrodę dla autora pracy doktorskiej, bronionej w jednym z uniwersytetów członkowskich należących do Programu Uniwersytetu Bałtyckiego. Głównym celem programu BUP jest wspieranie wysokiej jakości badań promujących zrównoważony rozwój.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: