logoutp
hr excellence

UTP podpisuje Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

17 września 2019 roku w Krakowie podczas drugiego dnia Kongresu Społecznej Odpowiedzialności Nauki 58 uczelni podpisało Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

Jubileusz prof. Witolda Podkówki

20 września 2019 roku odbędzie się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego poświęcone obchodom 90. urodzin prof. dra hab. inż. Witolda Podkówki, dra h.c. oraz 60-lecia pracy w służbie polskiej zootechniki.

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

2 października 2019 roku o godzinie 10:00 zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2019/2020.

Logo HR dla Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczelnia decyzją Komisji Europejskiej dołączyła do elitarnego grona instytucji wyróżnionych logo HR Excellence In Research.

Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2019 - fotorelacja

Tegoroczna edycja Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

OZE w sektorze agro – nowe perspektywy

Zapraszamy na konferencję „OZE W SEKTORZE AGRO - NOWE PERSPEKTYWY”, która odbędzie się 17 września 2019 roku w Park Hotel w Bydgoszczy.

Integracja sztuki i techniki w architekturze i urbanistyce

Zakład Architektury i Urbanistyki Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska zaprasza do udziału w VI sympozjum „Integracja sztuki i techniki w architekturze i urbanistyce” organizowanego w dniach 5-6 grudnia 2019 roku.

Doktor Honoris Causa dla Rektora UTP!

Rektor UTP - prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński - podczas uroczystego posiedzenia Senatu otrzymał tytuł Doktora Honorowego Narodowego Uniwersytetu w Chmielnickim.

Festiwal Smaków w Grucznie

24-25.08.2019 r. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy jako lider projektu Pradawne Ziarno uczestniczył w Festiwalu Smaków w Grucznie.

CZYM NIE JEST architektura wnętrz

19 września zapraszamy do Galerii Miejskiej BWA na wystawę licencjackich i magisterskich prac dyplomowych studentów Architektury Wnętrz UTP w Bydgoszczy.

UTP i Enea Astoria Bydgoszcz w nowym projekcie

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy rozpoczyna współpracę z klubem koszykarskim Enea Astoria Bydgoszcz.

Zakończenie Szkoły Letniej UTP

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko. Oficjalnie zakończyliśmy Szkołę Letnią dla uczniów z Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) Turcja.

Współpraca UTP z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli

Prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński - Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy i dr Łukasz Kosiński - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy 1 sierpnia podpisali porozumienie o współpracy.

3 tura rekrutacji!

Rusza 3 tura rekrutacji uzupełniającej na studia stacjonarne, pierwszego stopnia.

Dofinansowanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla UTP

Miło nam poinformować, że projekt pt. „Dialog 2.0” złożony przez konsorcjum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy wraz z dwoma partnerami zewnętrznymi: Bydgoskim Klastrem Przemysłowym oraz „Pracodawcami Pomorza i Kujaw” Związkiem Pracodawców otrzymał dofinansowanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „DIALOG”.

Profesor UTP powstańcem warszawskim

75 lat temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Wśród walczących powstańców był także późniejszy naukowiec UTP - prof. dr hab. Marek Jassem, pseudonim „Maj”.

Summer School na UTP

Trwa Szkoła Letnia zorganizowana przez Dział Współpracy Międzynarodowej UTP dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Turcja).

Zakończenie "Letniej szkoły kreatywności" na UTP

Była radość przy odbieraniu dyplomów i łzy podczas rozstania. Uczestnicy kolonii wrócili do swoich domów pełni wrażeń.

Śp. prof. Marek Tukiendorf

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Rektora Politechniki Opolskiej, prof. Marka Tukiendorfa.

Rekrutacja uzupełniająca - 2. tura

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne, pierwszego stopnia (tura 2).