logoutp
hr excellence

Rektor UTP w Alei Gwiazd

13 listopada 2019 roku w murach III Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy została odsłonięta Aleja Gwiazd.

Nagrody dla UTP

31.10-3.11.2019 odbyły się kolejne Międzynarodowe Targi Innowacji iENA 2019.

Seminarium "Zoofizjoterapia - jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt"

6-8.11.2019 r. na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt odbyło się seminarium nt. "Zoofizjoterapia - jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt" dla nauczycieli produkcji zwierzęcej i weterynarii Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

Kobiety IT 2019

Zapraszamy na na konferencję „Kobiety IT”, która odbędzie się w Bydgoszczy 22 listopada 2019 w hotelu City od godziny 9:00 do 15:30.

Atos ServiceNow Hackathon Challenge

Już 22.11.2019 roku każdy student będzie mógł dołączyć do pierwszej edycji Atos ServiceNow Hackathon Challenge, która odbędzie się na naszej uczelni.

UTP Partnerem Tworzenia Wspólnej Wartości

7 listopada 2019 roku w hotelu "Bulwar" w Toruniu odbyła się uroczystość 25-lecia współpracy Toruń-Pacific z partnerami, firmami Nestle SA oraz General Mills Inc, w ramach Cereal Partners Worldwide.

Uczniowie z Brześcia na UTP

7 i 8 listopada 2019 roku 26 uczniów wraz z opiekunami z Polskiej Szkoły Społecznej im. I. Domeyki w Brześciu na Białorusi odwiedziło naszą uczelnię.

Spotkanie z przedstawicielem DAAD

Studium Języków Obcych oraz Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zapraszają wszystkich pracowników, doktorantów i studentów naszej uczelni na spotkanie z przedstawicielem Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) - Dirkiem Steinhoffem.

Wystawa prac wyróżnionych w Konkursie Architektury Ceglanej 2019

19-26.11.2019 roku zapraszamy na wystawę pokonkursową Architektura Ceglana.

Spotkanie z Posłem na Sejm RP

5 listopada 2019 roku prof. Tomasz Topoliński, Rektor UTP spotkał się z Posłem na Sejm RP Bartoszem Kownackim.

Konferencja Cyberbezpieczeństwo – Cyber 2019

7 listopada na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (Auditorium Novum, aula B1) odbędzie się po raz pierwszy „Konferencja Cyberbezpieczeństwo – Cyber 2019”.

Zamiar sprzedaży

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy informuje, iż posiada do zbycia nieruchomości zabudowane obiektami dydaktycznymi przy ul. Ks. A. Kordeckiego 20 w Bydgoszczy oznaczone w ewidencji gruntów i budynków jako:

Nadanie godności doktora honoris causa Markowi Małeckiemu - fotorelacja

Uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa Markowi Małeckiemu już za nami, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

UTP podczas spotkania inaugurującego projekt AGRICORE H2020

Projekt AGRICORE oficjalnie rozpoczął się 1 września 2019 roku.

I Edycja Konkursu Stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA

Rusza pierwsza edycja konkursu o przyznanie stypendium fundowanego przez ENERGA-OPERATOR S.A.

Wykład prof. Stanislava Gorba

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Koło naukowe ExPlant zwycięża w konkursie KOKON

Miło nam poinformować, że Studenckie Koło Naukowe ExPlant działające na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii zwyciężyło w Ogólnopolskim Konkursie Kół Naukowych KOKON w kategorii badania naukowe.

Pamięci tych, którzy odeszli

28 października 2019 roku Rektor złożył kwiaty na grobach byłych Rektorów i pracowników naszej Uczelni.

Chór UTP nagrodzony

26 października 2019 roku w Chełmnie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmna.

Wizyta burmistrzów z Ukrainy na UTP

24 października naszą uczelnię odwiedzili burmistrzowie 16 miast obwodu połtawskiego na Ukrainie.

Legia Akademicka 2019/2020

Wznowienie programu Legia Akademicka – edycji 2019/2020.

Wampiriada 2019

22-23 października na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja projektu Wampiriada.