Minuta ciszy dla prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Zadaszenie rozbiegu na Wielkiej Krokwi

Naukowcy z naszej uczelni włączą się w badania nad konstrukcją zadaszenia nad Wielką Krokwią, który ma ułatwić zawodnikom zjazd.

Absolwenci UTP wśród laureatów konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2018”

12 stycznia w Filharmonii Pomorskiej odbyła się Gala konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2018”.

Targi Pracy i Kariery - rekrutacja pracodawców

Ruszyły zapisy dla pracodawców, którzy 9 kwietnia 2019 r. podczas XVI edycji Targów Pracy i Kariery chcieliby przedstawić swoją ofertę pracy.

Bal Sportowca

Zapraszamy na Bal Sportowca, który odbędzie się 22 lutego 2019 r. o godzinie 19.00 w Restauracji Uniwersyteckiej UTP w Bydgoszczy (ul. Andersa).

Format 2.0 - zapraszamy!

Kolejny numer Formatu 2.0 już jest!

Nowe studia podyplomowe na WTiICh

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi studiami podyplomowymi Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej - Jakość i bezpieczeństwo w produkcji żywności.

Wykład prof. Neila Petroffa na UTP

W ramach popularyzowania tematyki inżynierii biomedycznej uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników na Webinar: Helping Hands: Devices and Approaches for Assisting and Restoring Hand Function.

Srebro dla dr inż. Magdaleny Dobiszewskiej

7-9 grudnia 2018 odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wynalazczości i Designu KIDE.

Spotkanie z Whitney Hischier - fotorelacja

15 stycznia 2019 roku w Regionalnym Centrum Innowacyjności (s. C8) Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego Whitney Hischier wygłosiła wykład oraz poprowadziła warsztaty i konsultacje na temat "Using the lean launch process to find product-market fit for your startup".

Bal Uniwersytecki

2 lutego 2019 roku zapraszamy na Bal Uniwersytecki.

Design thinking, co to takiego? - podsumowanie

18 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik.

Koncert kolęd

Zapraszamy do wspólnego kolędowania!

Godziny rektorskie!

Szanowni Państwo,

decyzją Rektora UTP 21 grudnia 2018 roku od godziny 12:00 obowiązują godziny rektorskie.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowym Roku 2019!

Konwent Byłych Rektorów Uczelni Bydgoskich

18 grudnia 2018 r. Rektor UTP uczestniczył w spotkaniu Konwentu Byłych Rektorów Uczelni Bydgoskich.

Design thinking, co to takiego?

Wykład i interaktywne warsztaty ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik.

Spotkanie Opłatkowe

Prof. Tomasz Topoliński Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

zaprasza serdecznie całą społeczność akademicką na Spotkanie Opłatkowe 19 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 14.00 w budynku 2.1. hol główny

Drzwi Otwarte 2019

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 31 stycznia 2019 roku od godziny 10:00 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (Kaliskiego 7).

Zakończenie obchodów 250. rocznicy Jędrzeja Śniadeckiego i projektu „Inkubator innowacyjności +”

Międzynarodowe Sympozjum Where Jędrzej Śniadecki met Jan Czochralski. From innovative high-tech to patents and business incubators zakończyło obchody 250. rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego.

Współpraca UTP z firmą HANPLAST

11 grudnia firma HANPLAST sp. z o.o. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych, produkcją form wtryskowych oraz paneli fotowoltaicznych, podpisała umowę o współpracy z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.

Krajowa Reprezentacja Doktorantów - Przedstawiciel UTP w Zarządzie

W terminie 07-09 grudnia 2018 r. w Warszawie odbył się XV Zjazd Delegatów Krajowej Reprezentacji Doktorantów, podczas którego na kadencję w 2019 roku wybrano nowego Przewodniczącego KRD oraz Zarząd KRD.

UTP na Hackathon+

8-9 grudnia 2018 roku w Warszawie na PGE Narodowym studenci i pracownicy Pionu Teleinformatyki naszego uniwersytetu - w skrócie „UTP Team” - w ramach Hackathon+ mierzyli się w tematyce „Społecznościowej inwentaryzacji dostępności architektonicznej”. Skład zespołu „UTP Team”: Mikołaj Komisarek, Bartosz Ćwikliński, Cezary Kolaszewski, Mateusz Skopowski, Tomasz Domański, mgr inż. Sandra Śmigiel oraz dr inż. Damian Ledziński.

UTP na Narodowej Wystawie Rolniczej

200 wystawców - producenci i przetwórcy rolni, koła gospodyń wiejskich, szkoły rolnicze, urzędy marszałkowskie, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne, muzea, instytuty badawcze oraz uniwersytety przyrodnicze.