Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aktualnosci/aktualnosci_2019/zakonlsk2019

Zakończenie "Letniej szkoły kreatywności" na UTP

Była radość przy odbieraniu dyplomów i łzy podczas rozstania. Uczestnicy kolonii wrócili do swoich domów pełni wrażeń.

Podczas drugiej edycji „Letniej szkoły kreatywności” koloniści nie tylko odpoczywali, ale poznali także tajniki budowy, programowania i sterowania robotami z lego-technic. Uczestnicy kolonii dowiedzieli się, z czego składają się rośliny i jak rozpoznać jakość żywności. Podczas zajęć z designu rozwijali swoje zdolności plastyczne. Nie zabrakło też zajęć sportowo-rekreacyjnych, wycieczek po regionie i po prostu dobrej zabawy. Zajęcia były prowadzone przez wykładowców UTP.

„Mali odkrywcy na tropie nauki” to projekt realizowany przez UTP w ramach POWR.03.01.00-00-U197/17 finansowanego z Funduszy Unii Europejskiej.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/zakonlsk2019{/gallery}