Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aktualnosci/aktualnosci_2019/perspektywy2019

Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2019 - fotorelacja

Tegoroczna edycja Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/perspektywy2019{/gallery}

----------------------------------------------------------------------------------

16-17 września zapraszamy serdecznie na Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2019.

Matura 2020 i studia na Salonie - tu się wybiera dobrą przyszłość!

We wrześniu maturzyści zadeklarują, jakie przedmioty będą zdawać podczas majowych egzaminów w przyszłym roku, a tym samym podejmą decyzję o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Perspektywy wspólnie z Okręgowymi Komisjami Egzaminacyjnymi i Uczelniami - Gospodarzami organizują we wrześniu br. w 16 miastach Polski największą kampanię informacyjną Salon Maturzystów Perspektywy 2019. Wykłady prowadzone przez ekspertów OKE na temat matury 2020, prezentacje oferty uczelni z regionu i z całej Polski sprawiają, że corocznie Salon odwiedzają tysiące maturzystów.

Maturzyści znajdą podczas Salonu okazję do rozmowy z przedstawicielami działów rekrutacji uczelni i studentami, odbędą udział w warsztatach pomagających pokonać egzaminacyjny stres, oraz dowiedzą się jakich błędów unikać na maturze. Wszyscy niezdecydowani będą mogli uzyskać podpowiedzi w zakresie doradztwa zawodowego.

Kluczem do życiowego sukcesu jest umiejętność dokonania dobrego wyboru ścieżek edukacji - a Perspektywy od prawie 25 lat są ekspertem w tej dziedzinie - z nami co roku tysiące Maturzystów wybiera na Salonie swoje przyszłe studia!

Zapraszamy na Salon, zadbajcie o rekrutację na studia w swojej uczelni!

Program wydarzenia.