...

Dnia 28 grudnia 2016 r., w godzinach rannych obok akademika znaleziono ciało studenta naszej uczelni. Na razie nie znamy przyczyn tego zdarzenia. Na miejscu pracuje policja i prokuratura.

Jesteśmy głęboko poruszeni tą tragedią. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc odpowiednim służbom w wyjaśnieniu przyczyn tego tragicznego wydarzenia. Jest nam bardzo przykro, że mijający rok kończy się w tak smutny dla całej naszej społeczności akademickiej sposób. Rodzinie naszego studenta, jego przyjaciołom i znajomym składamy wyrazy współczucia. W tych trudnych chwilach jesteśmy z Wami.

Osoby potrzebujące pomocy psychologa mogą ją uzyskać w przychodni akademickiej w Bydgoszczy przy ul. Kołłątaja 9. Rejestracja nr (52) 322-60-66.