Zapraszamy na szkolenie "Otwarty dostęp do publikacji naukowych"

W związku z rosnącym zainteresowaniem społeczności akademickiej zagadnieniami otwartego dostępu do publikacji naukowych oraz rekomendacjami MNiSW zawartymi w Kierunkach rozwoju otwartego dostępu do publikacji i wyników badań naukowych w Polsce, serdecznie zapraszamy w dniu 5 czerwca 2017 r. na szkolenie pt. Otwarty dostęp do publikacji naukowych.

Szkolenie odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacyjności sala nr C8 w godz. 10.45 – 15:00.

Organizatorzy szkolenia: Biblioteka Główna, Dział Nauki, Dział Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.