hr excellence

Kurs jęzka chińskiego

Studium Języków Obcych zaprasza studentów, doktorantów i pracowników UTP na kurs języka chińskiego - poziom I.

Bądź eko na wiosnę

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy był patronem naukowym proekologicznej akcji „Bądź eko na wiosnę”.

"Studia z przyszłością" dla WHiBZ

18 marca 2019 roku podczas uroczystej gali organizowanej w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w podwarszawskiej Jabłonnie dwa kierunki kształcenia realizowane na WHiBZ otrzymały certyfikaty „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”.

UTP na targach INNOFORM i w projekcie Dolina Narzędziowa

360 wystawców z Polski, w tym 40 firm tylko z województwa kujawsko-pomorskiego. Swoje stoisko miało także UTP.

Drzwi Otwarte 2019 na UTP

Drzwi Otwarte 2019 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Dzień Wiedzy z Orlenem na UTP

Wiedza, innowacje i praktyka w jednym miejscu!

Absolwenci UTP wśród laureatów konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2018”

12 stycznia w Filharmonii Pomorskiej odbyła się Gala konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2018”.

Targi Pracy i Kariery - rekrutacja pracodawców

Ruszyły zapisy dla pracodawców, którzy 9 kwietnia 2019 r. podczas XVI edycji Targów Pracy i Kariery chcieliby przedstawić swoją ofertę pracy.

Format 2.0 - zapraszamy!

Kolejny numer Formatu 2.0 już jest!

Wykład prof. Neila Petroffa na UTP

W ramach popularyzowania tematyki inżynierii biomedycznej uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników na Webinar: Helping Hands: Devices and Approaches for Assisting and Restoring Hand Function.