logoutp
hr excellence

Offerty 2019

21 listopada 2019 roku w godzinach 11:00-16:00 w HSW Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy Offerty 2019.

Bajkowa Bydgoszcz 2019 - fotorelacja

2 czerwca 2019 roku odbyła się kolejna edycja Bajkowej Bydgoszczy.

UTP na Dniach Czystej Energii

24 maja na placu Teatralnym w Bydgoszczy odbyła się IV edycja Bydgoskich Dni Energii.

Gratulujemy awansu do ekstraklasy naszemu pracownikowi Grzegorzowi Skibie!

19 maja Enea Astoria Bydgoszcz po trzynastu latach wróciła do ekstraklasy.

Bydgoski Festiwal Nauki 2019

22 maja rozpoczyna się Bydgoski Festiwal Nauki 2019. Oto niektóre z propozycji, jakie przygotował Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Kurs jęzka chińskiego

Studium Języków Obcych zaprasza studentów, doktorantów i pracowników UTP na kurs języka chińskiego - poziom I.

Bądź eko na wiosnę

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy był patronem naukowym proekologicznej akcji „Bądź eko na wiosnę”.

"Studia z przyszłością" dla WHiBZ

18 marca 2019 roku podczas uroczystej gali organizowanej w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w podwarszawskiej Jabłonnie dwa kierunki kształcenia realizowane na WHiBZ otrzymały certyfikaty „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”.

UTP na targach INNOFORM i w projekcie Dolina Narzędziowa

360 wystawców z Polski, w tym 40 firm tylko z województwa kujawsko-pomorskiego. Swoje stoisko miało także UTP.

Drzwi Otwarte 2019 na UTP

Drzwi Otwarte 2019 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.