Drzwi Otwarte 2019 na UTP

Drzwi Otwarte 2019 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Dzień Wiedzy z Orlenem na UTP

Wiedza, innowacje i praktyka w jednym miejscu!

Absolwenci UTP wśród laureatów konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2018”

12 stycznia w Filharmonii Pomorskiej odbyła się Gala konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2018”.

Targi Pracy i Kariery - rekrutacja pracodawców

Ruszyły zapisy dla pracodawców, którzy 9 kwietnia 2019 r. podczas XVI edycji Targów Pracy i Kariery chcieliby przedstawić swoją ofertę pracy.

Format 2.0 - zapraszamy!

Kolejny numer Formatu 2.0 już jest!

Wykład prof. Neila Petroffa na UTP

W ramach popularyzowania tematyki inżynierii biomedycznej uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników na Webinar: Helping Hands: Devices and Approaches for Assisting and Restoring Hand Function.

Srebro dla dr inż. Magdaleny Dobiszewskiej

7-9 grudnia 2018 odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wynalazczości i Designu KIDE.

Drzwi Otwarte 2019

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 31 stycznia 2019 roku od godziny 10:00 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (Kaliskiego 7).

UTP na Narodowej Wystawie Rolniczej

200 wystawców - producenci i przetwórcy rolni, koła gospodyń wiejskich, szkoły rolnicze, urzędy marszałkowskie, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne, muzea, instytuty badawcze oraz uniwersytety przyrodnicze.

Sukces Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UTP

Zespół dr inż. Magdaleny Dobiszewskiej zdobył zaszczytny tytuł - Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018 - za rozwiązanie pod nazwą: "Kompozyty cementowe z dodatkiem odpadowego pyłu skalnego".