hr excellence

Zostań studentem Erasmusa!!!

Rusza rekrutacja na wyjazdy studentów w ramach programu ERASMUS+

Chiński Nowy Rok na UTP

5 marca 2019 roku na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym świętowaliśmy obchody Chińskiego Nowego Roku.

Projekt Erasmus+ "LEARNING GenOmics for food safety" (LEGO)

22 i 23 stycznia 2019 r. w Teramo (Włochy) w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Weterynaryjnego i Informacji (CIFIV) Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell'Abruzzo e Molise (IZSAM) odbyło się spotkanie rozpoczynające projekt LEGO finansowany przez Erasmus + (Akcja KA2, szkolnictwo wyższe - Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk).

Publikacje w czasopismach z „listy filadelfijskiej” – wykład prof. Mirosława Skibniewskiego

Dlaczego warto publikować w uznanych czasopismach przekonywał podczas warsztatów zorganizowanych na UTP profesor Mirosław Jan Skibniewski z Uniwersytetu Maryland (USA).

Spotkanie z Whitney Hischier - fotorelacja

15 stycznia 2019 roku w Regionalnym Centrum Innowacyjności (s. C8) Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego Whitney Hischier wygłosiła wykład oraz poprowadziła warsztaty i konsultacje na temat "Using the lean launch process to find product-market fit for your startup".

Design thinking, co to takiego? - podsumowanie

18 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik.

Design thinking, co to takiego?

Wykład i interaktywne warsztaty ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik.

Międzynarodowa wymiana doświadczeń w innowacyjności na UTP

Współpraca i wymiana doświadczeń w ramach regionalnych strategii innowacji projektu Emplnno Interreg Baltic Sea region była celem wizyty przedstawicieli Litwy i Finlandii na UTP.

Sukces studentów z DSU (USA)

Z przyjemnością informujemy, że studenci Delaware State University (USA) zabłysnęli na 20th Annual Philadelphia AMP Research Symposium and Mentoring Conference, która odbyła się 10 listopada 2018r. w Philadelphii.

Spotkanie z vice-konsulem Stanów Zjednoczonych na UTP

6 listopada 2018r. odbyło się spotkanie z Karoliną Orton Vice–Konsulem w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie.