logoutp
hr excellence

Wykład dr Beaty Gorczycy

19 grudnia o godzinie 12:00 serdecznie zapraszamy na wykład dr Beaty Gorczycy (w języku angielskim), który odbędzie się w Bibliotece Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej przy ul. Seminaryjnej 3.

Spotkanie świąteczne Erasmus+

4 grudnia 2019 roku Dział Współpracy Międzynarodowej wspólnie ze Studium Języków Obcych zorganizował spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych przebywających na UTP w ramach programu Erasmus+.

Delegacja UTP z wizytą w Indiach

1-9 listopada 2019 roku prof. dr hab. Jacek Długosz dziekan Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii wraz z delegacją Agro Klastra Kujawy przebywał z wizytą w Chaudhary Charan Singh Haryana Agricultural University w miejscowości Hisar (Indie), z którą nasza uczelnia ma podpisaną umowę o współpracy.

UTP na Węgrzech

W dniach 13-16.11.2019 r. na Węgrzech przebywała delegacja Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii.

Turniej Integracyjny Erasmus+

Dział Współpracy Międzynarodowej wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu już po raz drugi zorganizował Turniej Integracyjny Erasmus+.

Uczniowie z Brześcia na UTP

7 i 8 listopada 2019 roku 26 uczniów wraz z opiekunami z Polskiej Szkoły Społecznej im. I. Domeyki w Brześciu na Białorusi odwiedziło naszą uczelnię.

Spotkanie z przedstawicielem DAAD

Studium Języków Obcych oraz Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zapraszają wszystkich pracowników, doktorantów i studentów naszej uczelni na spotkanie z przedstawicielem Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) - Dirkiem Steinhoffem.

Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Wykład prof. Stanislava Gorba

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wizyta burmistrzów z Ukrainy na UTP

24 października naszą uczelnię odwiedzili burmistrzowie 16 miast obwodu połtawskiego na Ukrainie.