Międzynarodowa wymiana doświadczeń w innowacyjności na UTP

Współpraca i wymiana doświadczeń w ramach regionalnych strategii innowacji projektu Emplnno Interreg Baltic Sea region była celem wizyty przedstawicieli Litwy i Finlandii na UTP.

Sukces studentów z DSU (USA)

Z przyjemnością informujemy, że studenci Delaware State University (USA) zabłysnęli na 20th Annual Philadelphia AMP Research Symposium and Mentoring Conference, która odbyła się 10 listopada 2018r. w Philadelphii.

Spotkanie z vice-konsulem Stanów Zjednoczonych na UTP

6 listopada 2018r. odbyło się spotkanie z Karoliną Orton Vice–Konsulem w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych

6 listopada br. o godz. 12.15 w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności sala nr C8 odbędzie się spotkanie z Karoliną Orton Vice–Konsulem w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Spotkanie z prof. Piotrem Moncarzem z Uniwersytetu Stanforda

9 października br. w Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego odbyło się spotkanie z profesorem Piotrem Moncarzem z Uniwersytetu Stanforda, który wygłosił wykład i przeprowadził warsztaty pt.

„Eco-system przedsiębiorczości innowacyjnej. Dolina Krzemowa a Polska. Co mamy, czego nam brakuje, jak to uzupełnić?”.

Podsumowanie projektów badawczych studentów z DSU

18 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące wizytę studentów z Delaware State University (Dover, USA). Podczas spotkania zostały zaprezentowane wyniki badań prowadzonych na naszej uczelni. Projekty dotyczyły głównie genetyki roślin, genetyki zwierząt i bioinżynierii.

Szkolenie - "Umiędzynarodowienie badań - granty Individual Fellowships i Widening Fellowships w Horyzoncie 2020 - nowe szanse na zwiększenie mobilności doświadczonych pracowników naukowych"

21 czerwca br. w godz. 11.30 do 14.00 odbędzie się szkolenie pt. "Umiędzynarodowienie badań – granty Individual Fellowships i Widening Fellowships w Horyzoncie 2020 - nowe szanse na zwiększenie mobilności doświadczonych pracowników naukowych".

Seminarium studentek z Delaware State University

18 czerwca o godzinie 12:00 w sali 26 odbędzie się seminarium kończące pobyt 10 studentek z Delaware State University /Dover. Uczestniczki zaprezentują prace naukowe, które powstały podczas pobytu na naszej uczelni pod okiem naukowców UTP. Projekty dotyczą głównie genetyki roślin, genetyki zwierząt i bioinżynierii. To już trzecia wizyta amerykańskiej grupy studentów w ramach programu „I-STARS”.

Na UTP o profilaktyce zdrowotnej pod patronatem Jędrzeja Śniadeckiego

W dniach 4-5.06.2018 na Uniwersytecie Technologiczno–Przyrodniczym w Bydgoszczy trwają interdyscyplinarne Warsztaty Biomedyczne poświęcone zagadnieniom związanym z profilaktyką zdrowotną i aktywnością fizyczną.

Wykład prof. Jasona Sharpa na UTP

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Jasona Sharpa pt."Introduction to Agile Development & Programming", który odbędzie się 29.05.2018 o godz. 12:15 w Auditorium Novum (Aula B).