logoutp
hr excellence

Erasmus na UTP z Makłowiczem! - fotorelacja

ErasmusDays już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Projekt EcoSET

Projekt “EcoSET. Ecology, Science, Education and Technology. Umiędzynarodowienie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy w obszarze nauki i edukacji” (akronim: EcoSET) realizowany jest od 1.10.2019 do 30.09.2021 r. przez dwa wydziały UTP w Bydgoszczy, tj. Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt w ramach Programu Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

SYNERGIA Bydgoszcz – Chmielnicki 2019

Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Urzędu Miasta Bydgoszczy i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego Zakład Wzornictwa UTP przy wsparciu Działu Współpracy Międzynarodowej zrealizował projekt „SYNERGIA Bydgoszcz - Chmielnicki 2019”.

Porozumienie z Nadwiślańskim Oddziałem Straży Granicznej

25 września 2019 r. JM Rektor UTP prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński podpisał porozumienie z Nadwiślańskim Oddziałem Straży Granicznej w Warszawie reprezentowanym przez Komendanta płk SG Andrzeja Rytwińskiego.

Zakończenie Szkoły Letniej UTP

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko. Oficjalnie zakończyliśmy Szkołę Letnią dla uczniów z Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) Turcja.

Summer School na UTP

Trwa Szkoła Letnia zorganizowana przez Dział Współpracy Międzynarodowej UTP dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Turcja).

Summer School

Dział Współpracy Międzynarodowej UTP organizuje Szkołę Letnią dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) z siedzibą w Turgutlu, zlokalizowanych w Izmirze (Turcja).

Pierwszy nabór wniosków w Programie Edukacja już otwarty

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), pełniąca rolę Operatora Programu Edukacja, zaprasza do składania wniosków w trybie konkursowym. Na realizację działań edukacyjnych można otrzymać grant w wysokości nawet 250 000 euro. To pierwszy z trzech naborów ogłaszanych w ramach Programu Edukacja.

Trwa rekrutacja na studia!

Center for International Studies zaprasza cudzoziemców zainteresowanych praktycznymi studiami na UTP.

DSU students expand research skills in Poland

W poniedziałek 17 czerwca zorganizowano sympozjum kończące czterotygodniowy pobyt na UTP dziesięciorga studentów z Delaware State University/Dover.