Design thinking, co to takiego?

Wykład i interaktywne warsztaty ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik.

Serdecznie zapraszamy 18 grudnia 2018 r. na wykład i interaktywne warsztaty ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik. Zajęcia odbędą się w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Wykład rozpocznie się o godzinie 9.00 w sali nr C8, a warsztaty o godzinie 10.15 w dwóch salach - I piętro (lewe skrzydło budynku RCI) .

O godzinie 14.00 zapraszamy również na spotkanie „Jakie umiejętności miękkie są niezbędne w Dolinie Krzemowej, by odnieść sukces? Komunikacja, kreatywność, inteligencja kulturowa, nastawienie?”, które skierowane jest do przedsiębiorców i przedstawicieli start upów (miejsce: sala C8).

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu pod nazwą „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”. Jest to nowa inicjatywa realizowana przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

designthinking

designthinking2

Foto: Prof. Piotr D. Moncarz, Dr Katarzyna Bachnik, Whitney Hischier oraz Ari Horie

Podczas spotkań goście z USA poradzą, co możemy zrobić, aby stworzyć jak najbardziej przyjazne warunki dla rozwoju innowacyjnej przedsiębiorczości, jak podbijać rynki, czego oczekują inwestorzy, szukający okazji do zainwestowania środków, jak przygotować firmę i siebie do rozmów z potencjalnym inwestorem. Specjalny cykl wykładów poświęcony będzie biznesom prowadzonym przez kobiety.

Zainteresowanych bliższymi informacjami o projekcie lub indywidualnymi spotkaniami z wykładowcami i zapisami na zajęcia prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Notki biograficzne wykładowców - https://www.kujawsko-pomorskie.pl/pliki/2018/wiadomosci/20181126_wyklad/notki_biograficzne.pdf


Drukuj