Spotkanie z Whitney Hischier - fotorelacja

15 stycznia 2019 roku w Regionalnym Centrum Innowacyjności (s. C8) Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego Whitney Hischier wygłosiła wykład oraz poprowadziła warsztaty i konsultacje na temat "Using the lean launch process to find product-market fit for your startup".

Whitney Hischier jest wykładowcą w UC Berkeley's Haas School of Business w dziedzinie przedsiębiorczości i byłym dyrektorem wydziału w programie Top 500 w Polsce. Współpracowała również z Bankiem Światowym, aby napisać studium przypadku na temat przedsiębiorczości w Polsce. Wcześniej Whitney była asystentem dziekana ds. Edukacji menedżerskiej w Haas oraz konsultantem w USA i Europie dla KPMG, ABN Amro Bank i Deloitte. Jej pierwsza praca była związana z uruchomieniem produkcji zabawek w przydomowej szopie. Posiada tytuł licencjata na Uniwersytecie Stanforda oraz tytuł MBA od Haas. Kiedy nie uczy, spędza czas z rodziną i jest zawodowym jeźdźcem.

Zapraszamy przedsiębiorców, zwłaszcza startupowców, naukowców, studentów, pracowników IOB oraz innych zainteresowanych. Wykład i warsztaty będą przeprowadzone w języku angielskim, podczas konsultacji będzie możliwość skorzystania z tłumacza.

Spotkania organizowane są przez Urząd Marszałkowski w Toruniu w ramach projektu "Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej".
Partnerem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Harmonogram:

• Wykład - godzina 10:15