Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aktualnosci/aktualnosci_2019/summer_school

Summer School

Dział Współpracy Międzynarodowej UTP organizuje Szkołę Letnią dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) z siedzibą w Turgutlu, zlokalizowanych w Izmirze (Turcja).

24 lipca – 8 sierpnia br. na UTP gościć będziemy grupę 14 uczniów z Turcji. Ich przyjazd został zaplanowany w ramach umowy podpisanej pomiędzy obiema instytucjami w lutym 2018 roku.
Intensywny program pobytu obejmuje między innymi: 30 godzin lekcyjnych języka angielskiego, wprowadzenie do historii Polski wraz z elementami języka polskiego (w ramach warsztatów) oraz warsztaty plastyczne. Plan pobytu obejmuje zwiedzanie Bydgoszczy wraz z wizytami w kilku miejskich muzeach, zaplanowano również wycieczki do Torunia, Gdańska i Warszawy.
Jest to pierwsza wizyta tak dużej grupy uczniów z Turcji, potencjalnych studentów UTP. Jej celem jest promocja oferty dydaktycznej UTP oraz dalszy rozwój współpracy. Ma pokazać również uczniom z Turcji, możliwości ukończenia studiów na UTP i zdobycia wartościowego dyplomu.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/summer_school{/gallery}