Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aktualnosci/aktualnosci_2019/summerschool

Summer School na UTP

Trwa Szkoła Letnia zorganizowana przez Dział Współpracy Międzynarodowej UTP dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Turcja).

Uczniowie z Turcji mieli już okazję zwiedzić Bydgoszcz, wzięli udział w rozgrywkach sportowych z uczestnikami Letniej szkoły kreatywności, z którymi spędzili wieczór integracyjny.

Mieli już pierwsze zajęcia z języka angielskiego i zajęcia plastyczne. Przed nimi bardzo aktywne dwa tygodnie, które spędzą poznając Uniwersytet, Bydgoszcz i wybrane miasta w Polsce.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/summerschool{/gallery}