Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/szkola_letnia

Zakończenie Szkoły Letniej UTP

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko. Oficjalnie zakończyliśmy Szkołę Letnią dla uczniów z Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) Turcja.

Prorektor ds. współpracy międzynarodowej prof. Adam Gadomski oficjalnie pożegnał jej uczestników, wręczył dyplomy oraz podziękował za wspólnie spędzony czas. Podczas tych dwóch tygodni uczniowie zapoznali się z ofertę dydaktyczną UTP, odwiedzili naszą Bibliotekę, mieli również zajęcia z języka angielskiego, warsztaty plastyczne i kulturowe. Zwiedzili także Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk i Warszawę.

{gallery}galerie/szkola_letnia{/gallery}