logoutp
hr excellence

XVI Zwyczajny Zjazd Delegatów KRD

6-8 grudnia 2019 roku odbył się XVI Zwyczajny Zjazd Delegatów Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Studenci UTP ze stypendium ENERGA-OPERATOR SA

5 grudnia 2019 r. o godz. 9:00 odbyło się przesłuchanie kandydatów zakwalifikowanych do II etapu programu stypendialnego.

"Odpowiedzialna konsumpcja" na WZ

6.12.2019 roku na Wydziale Zarządzania odbyło się uroczyste wyręczenie dyplomów i nagród finalistom wojewódzkiego konkursu pt. "Odpowiedzialna konsumpcja” .

Finał IV edycji konkursu PZPTS

4 grudnia br. odbył się finał czwartej edycji konkursu Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych na najlepszą pracę dyplomową z zakresu tworzyw sztucznych. W tym roku gospodarzem finału był Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Spotkanie świąteczne Erasmus+

4 grudnia 2019 roku Dział Współpracy Międzynarodowej wspólnie ze Studium Języków Obcych zorganizował spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych przebywających na UTP w ramach programu Erasmus+.

Rzecznicy Nauki

3.12.2019 roku Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy uczestniczył w spotkaniu Rzecznicy Nauki.

Współpraca UTP z PROMIS S.A.

2 grudnia 2019 roku podpisano umowę pomiędzy JM Rektorem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - prof. dr. hab. inż. Tomaszem Topolińskim a panią prezes Domu Inżynierskiego “PROMIS” S.A. z siedzibą w Szczecinie - Urszulą Głod na wykonanie usługi inwestora zastępczego dot. budowy budynku dydaktycznego.

Współpraca WZ i Ekonomika

Wydział Zarządzania UTP objął patronatem naukowym klasę 1ag o profilu technik rachunkowość w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy przy ulicy Gajowej 98.

Bydgoszcz 2030. Strategia rozwoju

5 grudnia 2019 roku na naszej uczelni w budynku A na holu głównym w godzinach 10:00-12:00 odbędą się konsultacje społeczne projektu "Bydgoszcz 2030. Strategia rozwoju".

UTP w Spartaqs w Katowicach

Przez ostatnie dwa dni (27-28.11) przedstawiciele naszej uczelni uczestniczyli w spotkaniu w siedzibie Spartaqs w Katowicach.

Przygotowanie do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Praktycznej Agronomii na WRiB

28.11.2019 roku na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii odbył się pierwszy wykład przygotowujący do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Praktycznej Agronomii organizowanego przez Instytut Praktycznej Agronomii PROCAM.

Kolejna edycja konkursu Student-Wynalazca

1 listopada 2019 roku ruszył nabór zgłoszeń do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską.

śp. Kazimierz Zawiślak

Wzornictwo UTP z drugim stopniem kształcenia

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego uzyskał pozwolenie na utworzenie studiów drugiego stopnia na kierunku Wzornictwo.

CTT UTP na konferencji PACTT i PSC w Warszawie

13-15 listopada br. w Warszawie odbyła się VIII Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) i Porozumienia Spółek Celowych (PSC). Organizatorami konferencji byli: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centra Transferu Technologii trzech Uczelni: Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.

Największe targi pracy w regionie już za nami!

Targi pracy Offerty 2019 przyciągnęły ponad 5 tysięcy odwiedzających.

Finał konkursu na najlepszą pracę magisterską/inżynierską z zakresu tworzyw sztucznych

4 grudnia 2019 roku o godzinie 14:00 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbędzie się finał konkursu na najlepszą pracę magisterską/inżynierską z zakresu tworzyw sztucznych.

WHiBZ przygotuje „Zdolnych znad Brdy” do olimpiady biologicznej

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt, UTP w Bydgoszczy wpisując się w „Strategię Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013-2020” został jednym z trzech laureatów otwartego konkursu na realizację zadań w ramach projektu „Zdolny uczeń na uczelni”.

O egzotycznych zwierzętach na UTP

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt egzotycznych na wykład człowieka z pasją Mariusza Szczygielskiego pt. "PRACA-PASJA-OBSESJA, gdzie leży granica?", który odbędzie się 26.11.2019 roku o godzinie 10:00 na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt (sala 327A).

śp. Ojcumiła Stefaniak

Delegacja UTP z wizytą w Indiach

1-9 listopada 2019 roku prof. dr hab. Jacek Długosz dziekan Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii wraz z delegacją Agro Klastra Kujawy przebywał z wizytą w Chaudhary Charan Singh Haryana Agricultural University w miejscowości Hisar (Indie), z którą nasza uczelnia ma podpisaną umowę o współpracy.

UTP na Węgrzech

W dniach 13-16.11.2019 r. na Węgrzech przebywała delegacja Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii.