Targi Pracy Offerty 2018

Media

15 listopada 2018 roku w godzinach 11:00-16:00 w HSW Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy.

Prawie 100 firm z różnych branż w jednym miejscu z ofertami pracy. Takiej okazji nie mogą przepuścić osoby, które szukają zatrudnienia i planują swoją karierę zawodową! Offerty 2018 organizowane są już po raz 13. przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Inicjatywa ma na celu skrócenie dystansu między osobami poszukującymi pracy a pracodawcami.
Konstruktor, automatyk, animator, specjalista ds. turystyki, analityk czy programista - to tylko kilka z tysięcy ofert pracy przygotowanych przez przedsiębiorców wystawiających się na targach. W tym roku rekrutuje między innymi sektor turystyczny, wellness, bankowość i finanse, logistyka, inżynieria, IT, budownictwo, instytucje publiczne. Poszukiwani są także lingwiści. Wśród firm wystawiających się na imprezie znajdują się m.in. Belma, Stomil, Atos, Col Travel Poland, CGH, FRoSTA, Grupa Ciech, Klimat Solec, Metalkas, Mondi, Oponeo, OpusCapita, Pixel, PESA, Quad Graphics Europe, SDL i wiele innych.

Odwiedzający w tym czasie halę Łuczniczki będą mogli skorzystać ze wskazówek ekspertów w zakresie rekrutacji i doradców kariery w strefie konsultacyjnej, dowiedzieć się jak założyć i rozwinąć własną firmę.

Na uczestników czekają następujące atrakcje:

Prezentujemy szczegółowy plan warsztatów:

11.00-12.30 „Udany start na rynku pracy, czyli jak rozpocząć karierę zawodową.”
Prowadzący: Mateusz Baranowicz

Recruitment Specialist w Atos GDC Polska, związany z dywizją Big Data and Security. Odpowiada za rekrutację inżynierów z sektora bezpieczeństwa IT. Czerpiąc ze swojej wiedzy oraz doświadczenia w pracy w ATOS GDC Polska przeprowadzi warsztat zgodnie z poniższym harmonogramem:


13.00 -14.30 „Jak Cię widzą, tak Cię rekrutują!”
Prowadzący: Artur Jabłoński

Dzisiaj większość informacji o kandydatach nie wyciąga się na rozmowie kwalifikacyjnej, lecz z mediów społecznościowych. Podczas wykładu można dowiedzieć się, na co rekruterzy zwracają uwagę, poznać najzabawniejsze wpadki, które przekreśliły czyjąś szansę na karierę oraz nauczyć się jak przygotować swoje profile na wizytę niespodziewanych gości z firm, do których składa się aplikację.

15.00 -16.30 „Spotkania z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę”
Prowadzący: przedstawiciel Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać. Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Harmonogram:

Materiały do pobrania w tej zakładce mogą być upowszechniane i wykorzystywane do celów informacyjnych i promocyjnych:

Temat Zdjęcia Plik *.pdf Plik *.docx (word)
Targi Pracy Offerty 2018  -  pdf  word

 

Drukuj